Darčekový poukaz

Cena s DPH:
69,00 

Ochutnaj svet vôní a chute v našej škole varenia – darčekový poukaz plný gastronomických zážitkov

Ak hľadáte dokonalý spôsob, ako potešiť svojich blízkych, priateľov alebo kolegov, ste na správnom mieste. Naša široká ponuka darčekových poukazov vám umožňuje darovať tú najlepšiu skúsenosť a nechať ich samých vybrať si to, čo ich najviac teší.

Sme presvedčení, že najkrajší darček je ten, ktorý prináša radosť a zároveň dáva možnosť objaviť nové talenty. S našimi darčekovými poukazmi na školu varenia dávate svojim blízkym príležitosť rozvinúť svoje kulinárske schopnosti a objaviť tajomstvá skvelých jedál. Naši skúsení kuchári ich prevedú cez všetky kroky prípravy a umožnia im naučiť sa rôzne techniky a recepty.

Nech už ide o narodeniny, výročie alebo inú špeciálnu príležitosť, darčekové poukazy na školu varenia sú vždy vhodnou voľbou pre všetkých, ktorí majú záujem o kulinárske umenie. Umožňujú vám darovať zábavu, naučiť sa nové recepty a objaviť radosť zo varenia, ktorá bude trvať celý život.

 

PODMIENKY VYUŽITIA 

Darčekový poukaz sa vždy odosiela po prijatí platby na účet. Obsahuje kód, ktorý si stačí zadať do objednávky daného kurzu. Pri objednávke kurzu s vyššou hodnotou si viete zvyšok doplatiť, pri objednávke kurzu z nižšou hodnotou zvyšok nevraciame, viete si ho ale uplatniť vo forme kreditu na nasledujúci kurz.

Darčekový poukaz má platnosť vždy rok od jeho zakúpenia.

Ak darčekový poukaz kupujete pre inú osobu, uveďte v popise objednávky meno a priezvisko.

Zľavový kód nemožno kombinovať so žiadnou inou zľavovou ponukou.

 

Podobné kurzy

Catering & Eventy

Catering na svadbu či oslavu, degustácie, bufetové stoly, americká klasika či street food. Sme pripravení pripraviť ti catering každého druhu a zorganizovať tvoje eventy aj v priestoroch Platzu.

Hybaj na Platz!

Business Centrum BCT-2 Moldavská cesta 8B
040 01 Košice

Čakáme ťa

Po – Pi: 7:30 – 15:00

Výdaj jedál je do 14:00, na kávu a koláčik môžete prísť do 15:00. Zaparkuj pri nás na 1 hod. zadarmo, to stíhaš.