Catering

Hľadáš unikátny catering v Košiciach na svadbu, oslavu či iný event? Sme pripravení pripraviť ti catering každého druhu. Zabezpečíme ti všetko - od degustácií cez bufetové stoly, americkú klasiku, street food až po párovanie vín a alkoholu s viacchodovými večerami. Nože máme nabrúsené, varešky pripravené, stačí zavolať.
  • Platz kantína
  • Potztivé obedy i raňajky
  • Z komory
  • Potz a jetz
  • Kurzy varenia
  • Ketering
  • Potz raňajkovať

Eventy

Vďaka veľkorysej kuchyni a tímu šikovných a zanietených kuchárov ti v Platzi pripravíme catering pre veľké aj malé eventy v Košiciach. Potztivo, kvalitne a v atraktívnom modernom prevedení.

Mám záujem o catering

Oslavy

Potrebuješ catering na oslavu či grilovačku? Radi ti pripravíme jednohubky, ovocné misy, tapas, kanapky či predpripravené „ready to cook“ jedlá, ktoré si doma za pár minút dokončíš sám.

Mám záujem o catering

Svadby

Chutné a originálne jedlá z Platzu dokonale podčiarknu každú svadbu. Dopraj svojim hosťom kulinársky zážitok v najvýznamnejší deň tvojho života. Spolu s tebou zostavíme svadobné menu, ktoré v Košiciach nemá páru.

Mám záujem o catering

Tvoje event
v Košiciach!

Okrem cateringových služieb ti zorganizujeme aj pestrú škálu eventov s cateringom v priestoroch Platzu, Bakoš Bistra, Fabriky 48, Yama Culinary Placu, Domu umenia Košice či VIP priestoroch v privátnom bare na Kováčskej ulici.

Mám záujem

Ďalšími alternatívami sú microcatering a microcatering
formou „ready to cook“.

A)

Microcatering môžu zákazníci využiť v prípade domácich osláv, ak nechcú pripravovať občerstvenie pre známych. Dostanú nachystané ovocné misy, jednohubky, tapas alebo kanapky podľa vlastného výberu.

B)

Microcatering „ready to cook“ je využiteľný napríklad pri grilovačkách. Zákazníci dostanú predpripravené jedlo, ktoré dajú na gril a jednoducho si ho dokončia doma za niekoľko minút.

C)

Svadobný catering môžu zákazníci využiť v prípade domácich osláv, ak nechcú pripravovať občerstvenie pre známych. Dostanú nachystané ovocné misy, jednohubky, tapas alebo kanapky podľa vlastného výberu.

Máš záujem? Ozvi sa nám. Určite si platzneme!

Svoju predstavu o cateringu nám pošli cez kontaktný formulár alebo nám rovno zavolaj. Všetko spolu doladíme do najmenších detailov.
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne číslo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela …

Catering & Eventy

Catering na svadbu či oslavu, degustácie, bufetové stoly, americká klasika či street food. Sme pripravení pripraviť ti catering každého druhu a zorganizovať tvoje eventy aj v priestoroch Platzu.

Hybaj na Platz!

Business Centrum BCT-2 Moldavská cesta 8B
040 01 Košice

Čakáme ťa

Po – Pi: 7:30 – 15:00

Výdaj jedál je do 14:00, na kávu a koláčik môžete prísť do 15:00. Zaparkuj pri nás na 1 hod. zadarmo, to stíhaš.