Zabezpečíme, aby bol každý detail dokonalý

  • Platz kantína
  • Potztivé obedy i raňajky
  • Z komory
  • Potz a jetz
  • Kurzy varenia
  • Ketering
  • Potz raňajkovať

Zverte oslavu do našich rúk
a vychutnajte si každý jej moment.

Možnosť zapožičania inventáru
+ servírovací inventár v cene
Cenová ponuka na kľúč
do 24 hodín
Široká ponuka priestorov
Od rodinných osláv
až po obrovské večierky
Možnosť dovozu
Dlhoročné skúsenosti
s cateringom

Hľadáte niekoho, kto vyrieši všetky starosti za vás?

Netrápte sa nad tým, ako zabezpečiť catering na svoju oslavu či firemnú párty. U nás nájdete všetko pod jednou strechou. Zorganizovať catering na kľúč bude pre nás  hračka!  

Túžite po výnimočnom priestore?

U nás máte k dispozícii viacero variácií. Túžite po romantickom či sofistikovanejšom, reprezentatívnom priestore? Máme pre vás ponuku, ktorá uspokojí každého náročného klienta.   

Máte budget, ktorým si nie ste istí?

Nezúfajte! Vaše požiadavky vieme prispôsobiť a dohodnúť sa s vami na cenovej ponuke, ktorá vám určite bude vyhovovať. A čo je najdôležitejšie, nemusíte uberať zo svojich nárokov.  

Chcete si pochutnať na výnimočnom jedle?

U nás catering nie je len o jedle. Je o výnimočnom jedle pripravovanom z kvalitných surovín. Naši špičkoví kuchári vám pripravia pohostenie, o ktorom sa vám a vašim hosťom bude ešte dlho snívať! 

Či už ide o narodeniny, krstiny alebo akúkoľvek inú dôležitú udalosť, sme tu, aby sme sa postarali aj o ten najmenší detail.

Dovoľte nám priniesť do vašej oslavy záblesk radosti, elegancie, štýlu a najmä – výnimočnosti – doprajte si pocit byť obslúžený. Odovzdanie cateringu do našich rúk znamená, že sa môžete oddať potešeniu a radosti bez akýchkoľvek starostí.

Od chvíle prípravy až po servírovanie – sme tu pre vás so starostlivosťou a precíznosťou, aby sme zabezpečili, že každý váš hosť bude mať nezabudnuteľný zážitok, a to si predsa zaslúžia. Premeňte s nami rodinnú oslavu na udalosť, o ktorej budú vaši hostia ešte dlho rozprávať.

Mám záujem o catering

Máš záujem? Ozvi sa nám. Určite si platzneme!

Svoju predstavu o cateringu nám pošli cez kontaktný formulár alebo nám rovno zavolaj. Všetko spolu doladíme do najmenších detailov.
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne číslo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela …

Catering & Eventy

Catering na svadbu či oslavu, degustácie, bufetové stoly, americká klasika či street food. Sme pripravení pripraviť ti catering každého druhu a zorganizovať tvoje eventy aj v priestoroch Platzu.

Hybaj na Platz!

Business Centrum BCT-2 Moldavská cesta 8B
040 01 Košice

Čakáme ťa

Po – Pi: 7:30 – 15:00

Výdaj jedál je do 14:00, na kávu a koláčik môžete prísť do 15:00. Zaparkuj pri nás na 1 hod. zadarmo, to stíhaš.