Jedlá svetovej kuchyne

Oslavu svojho úspechu zverte do našich rúk
  • Platz kantína
  • Potztivé obedy i raňajky
  • Z komory
  • Potz a jetz
  • Kurzy varenia
  • Ketering
  • Potz raňajkovať

Posilnite väzby v tíme
a úspechy dosahujte spoločne

Zastrešenie akcie
jedným dodávateľom
Rôznorodosť
priestorov
Prispôsobenie
cenovej ponuky
Stabilný partner
Key account
Riešenie na kľúč
Dlhodobá spolupráca
Inventár

Chcete vytvoriť silné a zjednotené tímové prostredie? Nechajte nám to na starosti!

Pozvite svojich zamestnancov na nezabudnuteľný zážitok plný kreativity a spolupráce.  Naše kurzy varenia, maľovania pri víne, aranžérske workshopy alebo quiz nights nie sú len o zábave – sú o posilňovaní väzieb, budovaní dôvery a stimulovaní kreativity vo vašom tíme. U nás sa vaši zamestnanci stretnú v uvoľnenej atmosfére, kde sa môžu spoznať lepšie a navzájom sa podporovať. Tieto zážitky naplnia váš tím energiou a motiváciou, čím vydláždia cestu k spoločnému naplneniu pracovných cieľov. Spoločne dosiahneme viac!


Plánujete organizáciu firemného večierka a neviete si poradiť?

V dnešnej dobe je naozaj náročné skĺbiť niekoľko dodávateľov, ktorí sa presne prispôsobia vašim požiadavkám. Nezúfajte, u nás ste na správnom mieste. Večierok pre vašu firmu zabezpečíme pod jednou strechou, čím sa vyhnete rôznym cenovým ponukám a najmä, vaše financovanie budete mať prehľadne na jednom mieste. 

Preferujete organizáciu v priestoroch vašej spoločnosti?

Pre náš tím to nie je žiaden problém. Prispôsobíme sa vašim preferenciám a nárokom. Sme tu pre vás, aby sme flexibilne vyriešili všetky vaše potreby a pripravili externý catering podľa vašich predstáv. Môžete si byť istí, že pri oslave vášho úspechu budeme pre vás stabilným partnerom.

Hľadáte manažéra, ktorý by s vami odkomunikoval celú akciu?

Sme pripravení na všetko. Ponúkame vám full service od začiatku až do konca akcie. Nemusíte komunikovať s viacerými osobami. Máme pre vás človeka, ktorý zabezpečí, že všetko pôjde podľa plánu, ustriehne váš rozpočet. Nestresujte sa, venujte sa svojmu úspechu, my vám pripravíme večierok na kľúč. 

Rozmýšľate, koľko vás to bude stáť? 

S nami si nemusíte robiť starosti ohľadne financovania. Prispôsobíme sa vašim požiadavkám a zabezpečíme nápoje, jedlo či iný program – podľa vášho rozpočtu. Čo je však najdôležitejšie, pri akejkoľvek výške budgetu si môžete byť istí, že dostanete gastronomický zážitok v spojení s oslavnou atmosférou, na ktorú vy, vaši zamestnanci a firemní partneri budú dlho spomínať.

V našej chutnej ponuke máme aj

Catering

Zistiť viac

Teambuilding

Zistiť viac


 

Mám záujem o catering

Máš záujem? Ozvi sa nám. Určite si platzneme!

Svoju predstavu o cateringu nám pošli cez kontaktný formulár alebo nám rovno zavolaj. Všetko spolu doladíme do najmenších detailov.
Zadajte vaše celé meno.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Zadajte vaše telefónne číslo.
Napíšte nám správu.
Súhlaste so spracovaním osobných údajov.

Správa sa odosiela …

Catering & Eventy

Catering na svadbu či oslavu, degustácie, bufetové stoly, americká klasika či street food. Sme pripravení pripraviť ti catering každého druhu a zorganizovať tvoje eventy aj v priestoroch Platzu.

Hybaj na Platz!

Business Centrum BCT-2 Moldavská cesta 8B
040 01 Košice

Čakáme ťa

Po – Pi: 7:30 – 15:00

Výdaj jedál je do 14:00, na kávu a koláčik môžete prísť do 15:00. Zaparkuj pri nás na 1 hod. zadarmo, to stíhaš.